portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Apartamenty przy Kościelnej - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Apartamenty przy Kościelnej - sprawy osiedlowe » Forum » Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jolbrz 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Nie Wrz 13, 2009 14:04
Posty: 1
Skąd: poznania

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 20:58    Temat postu: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

Witajcie
zastanawiam sie czy kupic mieszkanie przy koscielnej.
Czy ktos juz kupil?
czy te negocjacje ceny sa faktycznie"owoccne"
czy to tylko chwyt zachecajacy do kupienia?
Czekam na odzew!

j
vitalis 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lip 29, 2010 15:46
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 15:50    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

Hej, mogę Ci śmiało polecić Long Bridge'a, kupiłem od nich mieszkanie Przy Kościelnej, inwestycja jest na naprawdę dobrym poziomie. Zresztą w nie jednym artykule stwierdzają wszyscy zgodnie że ta inestycja to nadzieja dla tego osiedla, ponieważ projekt ma znacznie podnieść walory estetyczne osiedla. POLECAM CI TO GOŚCIE WARCI ZAUFANIA!
horyzonty 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Sob Lip 31, 2010 0:41
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 0:45    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

Powiem tak, widziałam te apartamentowce wybudowane przy kościelnej - z zewnątrz bardzo ładne. Nie wiem jak wewnątrz ale dużo zieleni dookoła jak na osiedle. Wykończenia także dobre robione przez warbud, czyli dobrych fachowców. europejski poziom
vitalis 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lip 29, 2010 15:46
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 20:40    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

no cóż jeśli chodzi o wnętrza - jest bardzo dobrze. jasne, przestronne, i co ważne wygodnie się mieszka. więc od siebie polecam.
amanie 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Wrz 14, 2010 22:55
Posty: 6
Skąd: W-wy

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 22:57    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

Witam serdecznie,

jestem nowy na forum dlatego po pierwsze chciałem się przywitać.

Po drugie - poszukuję mieszkania, jestem dopiero na etapie poszukiwań dewelopera/inwestycji która by mnie zainteresowała i odpowiadała moim potrzebom i możliwościom, głównie finansowym.

Widzę że dyskusja w tym watku toczy się o Long Bridge'u, prosze podajcie mi Wasze opinie na temat tej firmy/dewelopera, i jak cenowo u niego wygląda.

Jesli bedziecie tak łaskawi, to przedstawie czym na początku się kierować gdy jest się jeszcze żóltodziobem
vitalis 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lip 29, 2010 15:46
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 2:29    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

amanie napisał:
Witam serdecznie,

jestem nowy na forum dlatego po pierwsze chciałem się przywitać.

Po drugie - poszukuję mieszkania, jestem dopiero na etapie poszukiwań dewelopera/inwestycji która by mnie zainteresowała i odpowiadała moim potrzebom i możliwościom, głównie finansowym.

Widzę że dyskusja w tym watku toczy się o Long Bridge'u, prosze podajcie mi Wasze opinie na temat tej firmy/dewelopera, i jak cenowo u niego wygląda.

Jesli bedziecie tak łaskawi, to przedstawie czym na początku się kierować gdy jest się jeszcze żóltodziobem


Więc tak od początku - witaj.
Dyskusja toczy się wyłącznie o apartamentach przy kościelnej, gdzie aktualnie samemu mieszkam. Kupiłem mieszkanie od wspomnianego w temacie dewelopera, jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami, prosze daj znac na pw, chętnie pomogę i Tobie, i innym. Dysponuję zdjęciami lub mogę takowe zrobić na życzenie.
Pzdr wszystkich Smile
amanie 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Wrz 14, 2010 22:55
Posty: 6
Skąd: W-wy

PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 15:12    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

strasznie boję się że trafię na nieuczciwego dewelopera, a w grę wchodzą przecież nie małe pieniądze jak wszyscy wiem. jak się zabezpieczyć przed nieuczciwymi praktykami takich firm ?
vitalis 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Czw Lip 29, 2010 15:46
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 22:30    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

jak zauważyłem, niektóre posty są przenoszone przez administrację do nowych tematów, dlatego polecam śledzić generalnie grupę temat "Przy Kościelnej" traktującej o inwestycji Long Bridge'a.
Chmura123 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Pią Wrz 16, 2011 7:57
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 8:02    Temat postu: Re: Czy ktos juz kupił mieszkania przy koscielnej???

Witam, chciałam zapytac czy ktoś z państwa kupił już mieszkanie przy Kościelnej? chodzi mi o to czy został już podpisany akt notarialny z firmą Long Bridge. Sama jestem w trakcie kupowania ale mam sporo wątpliwości gdyż firma proponuje niekorzystne, jak dla mnie, warunki umowy.
Justyna333 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lip 29, 2019 10:25
Posty: 234
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 10, 2020 21:54    Temat postu: Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek

Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Pośredniczymy w znalezieniu podmiotu polskiego lub zagranicznego zainteresowanego przejęciem Twojej firmy i kontynuowaniem jej działalności Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Proponujemy przeprowadzenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa w zakresie działalności, spraw pracowniczych, misji spółki, zawartych umów. Obsługujemy spółki w każdej sytuacji finansowej, zadłużone u kontrahentów, oraz w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Skontaktuj się z nami przez www.ltdbroker.pl Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl odbywa się w świetle prawa i bezpiecznie, a przede wszystkim szybko i sprawnie. Cała biurokracja jest na naszej głowie. Sprzedaż i kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama